DuoFreshLÕHNAEEMALDUS

Halvad lõhnad vannitoas on kõikjal teada. Ja igaühel on lõhnade kõrvaldamiseks omad meetodid. Vannituppa asetatud tikud, lõhnapihused, lihtne õhutamine … Me ei mõtle selle üle sageli, kuid lõhnad on meie igapäevaelus olulised. Juba vähene lõhn vallandab reaktsiooni. Sel viisil ühendab meie aju värsked lõhnad meeldiva tundega.

Seal, kus õhuvärskendid peidavad lõhnad ajutiselt ära ja lahtised aknad põhjustavad külma, teeb Geberit DuoFreshi moodul oma töö ilma soovimatute kõrvaltoimeteta. Lõhnaeemaldus teeb head kõigile meeltele. See käivitub automaatselt, kohe, kui keegi Wc-potil koha sisse võtab. Õhk tõmmatakse otse WC-potist välja ja juhitakse puhastatult ruumi tagasi. uoFreshi moodulit saab lihtsasti paigaldada igasse Geberit Sigma loputuspaaki ja kombineerida peaaegu kõikide Sigma seeria mehaaniliste loputusplaatidega.

Geberit DuoFreshi moodul ei eemalda mitte ainult ebameeldivaid lõhnu, vaid sellel on ka teisi funktsioone. Nii tunneb näiteks automaatelt lülitatava mooduli sensor ära, kui keegi läheneb WC-potile ja aktiveerib automaatselt lõhnaeemalduse. Peale selle lülitub LED-orienteerumisvalgus automaatselt sisse, et Teile öösiti teed näidata.

Loputusplaat Geberit Sigma50

Palju värsket õhku ja vähe installatsioonikulusid

Te tahate nautida lõhnavaba tualeti eeliseid, kuid Teil pole suuremaks renoveerimiseks tahtmist? Või planeerite just oma uut unistuste vannituba? Mõlemal juhul on Geberit DuoFreshi moodul lahendus Teie jaoks.

Loputusplaatide kohta