TÄIUSLIKULT PUHAS ÄRAVOOLEEMALDATAVA KARVAPÜÜDURIGA

Geberit ONE valmuut

VALAMU GEBERIT ONE

Geberit ONE valamu horisontaalne äravool on nutikalt paigutatud valamu tagaseina ja kaetud magnetkattega, mis püsib täpselt kohal. Vahetult katte taga on karvapüüdur. Katte ja karvapüüduri saab puhastamiseks kergesti eemaldada. See tähendab, et äravool püsib puhas ja ummistusi ei teki.

Asukoha tõttu valamu tagaservas ei paikne äravooluava veejoa all. Nii välditakse veepritsmeid, mis vähendab oluliselt vee- ja katlakivijälgi. Puhastamine on palju lihtsam ka tänu spetsiaalsele KeraTect-glasuurile, mis on kõikide Geberit ONE valamute standard. Peaaegu poorideta ja äärmiselt sileda pinnaga glasuur on keraamilisele pinnale kantud kuumtöötlusega.

Geberit ONE
KeraTect®

Kammsüdamik Geberiti dušialusele Setaplano
Geberiti CleanLine’i seeria dušiäravool – loputatav kammsüdamik

Nurkade ja servade puudumine ning eemaldatav kammsüdamik muudavad ka Geberiti dušialuse Setaplano puhastamise eriti lihtsaks.

Geberiti duširennid CleanLine ei ole mitte ainult kenad vaadata, vaid on ka suurepäraste puhastusomadustega. Erinevalt paljudest tavalistest duširennidest tagab lahtine äravoolupind selle, et ei mustus ega bakterid saa koguneda. Sama kehtib eemaldatava kammsüdamiku kohta.

Põrandaga tasapinnalised dušid

Vannitoa tooted