Puhas esteetika

Geberit AquaClean Sela – kõige uuema generatsiooni dušš-WC

Dušš WC leiutati 1950 ndate lõpus šveitslase Hans Maureri poolt. Esimesed mudelid olid suured, kohmakad ja esmapilgul nagu veidrad tualettpotid. Ka kõrvalseisjale oli kohe selge, et neil on mingi lisafunktsioon, mis tahes see ka ei ole.

Nüüd, ligi 60 aastat pärast esimeste mudelite turule tulekut on massiivsed vormid ja nähtavad ühendused ajalugu. See oli esiteks võimalik tänu sellele, et juhtimistehnika vajas tänu elektroonika miniatuursusele palju vähem ruumi. Teisalt on ka vannitoa sisustamises ja kujundamises toimunud mõttemalli muutus. Oluliseks peetakse ajatut elegantset disaini ja integreeritud tehnikat. Ka vee- ja vooluühendused on selliselt ehitatud, et dušš-WC ei näe millegi poolest eriline välja. See on esmapilgul nagu täiesti tavaline tualettpott, kuid lähemalt vaadates on sellel silmapaistvad funktsioonid, nagu pihustustoru, istmesoojendus ja lõhnaeemaldus.Lõhnaeemaldus.

Vannitoa tooted

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas