Seal oled sa tasane

Loputusplaat on aken loputustehnika juurde. Selle ülesanne on esmajoones seega praktiline: see käivitab loputuse – suurem nupp suure häda ja väike nupp väikse häda jaoks – ning võimaldab lihtsat juurdepääsu peidetud mehaanikale, et seda oleks lihtne hooldada ja vajaduse korral parandada. Aga see pole kõik, mida sellel plaadil pakkuda on. Tänu oma kohanemisvõimele suudab see anda igale vannitoale isikupärase välimuse. Näiteks nii:

Selged jooned

Ideaalse integratsiooni näide

Loputusplaat Omega60

Minimalistlik, selge, sirge – loputusplaadid nagu Omega60 on tagasihoidlikud ning toovad vannituppa rahu ja selgust. Tagasihoidlikkust võib mõista üsna otseselt, sest Omega60 sulandub tasapinnaliselt keraamiliste plaatide vahele.

Vannitoa tooted

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas