Tehnika loob ruumi

Keskendumine kõige olulisemale tänu ruumi optimeerivale vannitoasisustusele

Kokkuhoidlikult elamine, see soov on paljudel inimestel. Ollakse teadlikult kokkuhoidlikumad ja vähendatakse tarbimist ning mobiilsust. Micro Living ja Tiny Homes hoolitsevad elamuste eest, mis jätavad väiksema ökoloogilise jalajälje. Põhimõte on niisiis „vähem on rohkem“: vähem pinda, aga mitte mingil juhul halvemat elukvaliteeti.

Arhitektuuris ja eelkõige ka vannitoa planeerimises on vähendatud kõige olulisemat: „Vähem on rohkem“ tähendab siin, et tänu ruumisäästlikele lahendustele kiirgavad ka väiksed vannitoad võimalikult suurt mugavust ja atmosfääri. Võti on esiseina tehnoloogias: Järjest enam tehnilisi komponente monteeritakse nii, et nad pole enam nähtavad. Kõik, mis jääb vaatevälja, paistab silma ülikvaliteetse elegantsi ja lihtsa käsitsemise poolest, „vähem on rohkem“ tähenduses.

Muu hulgas: Küsimusele, mida mõista Micro Living all, ei saa ühemõtteliselt vastata: Kesk-Euroopas räägitakse väiksest elamisest ja mõeldakse sellega ühe inimese majapidamist kuni maksimaalselt 30 m². Jaapanis, kus leidub isegi alla 6 m² magamiskambreid, muiatakse selle peale ilmselt väsinult.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas