Uus elamus külaliste WC-s

Külaliste vannituba enne ja pärast renoveerimist

Vannitoa suurus ei ütle midagi selle kohta, kui hästi ennast seal tuntakse ja mida see ruum pakub. Seda näitab ka selle külaliste vannitoa renoveerimine.

Mõnikord piisab ka väikestest muudatustest, et heaolu märgatavalt parandada. Üks hollandi pere soovis luua WC-sse hubase atmosfääri, lisasoov oli, et külaliste WC jätaks korras mulje. Peale selle oli oluline lihtne puhastamine. Eesmärk oli anda väikeste abinõude abil külaliste vannitoale uus ja värske ilme ning panna erilist rõhku kvaliteetsele sisustusele.

Stiilne sisustus

Ajatult hallid kiviplaadid võisid alles jääda. Välja vahetati sanitaarkeraamika, vannitoamööbel ja loputusplaat ning nüüd on väikeses ruumis rohkem mugavust ja elegantsi. Konkreetsemalt tähendab see seda, et paigaldati uus valamu koos sobiva aluskapi ja integreeritud süvendiga käterätiku jaoks. Põhjus, nii on kergem korda hoida ning käterätik ei tõmba vannituppa sisenedes kohe tähelepanu. Ruumis parema süsteemsuse loomiseks vahetati seinal olev pilt praktilise magnettahvli vastu, mis pakub paindlikku panipaika näiteks dekoratiivelementide jaoks.

Seinapealsest WC-st sai kauni vormiga seinapealne kompaktne versioon. Vähe esemeid tualetis loob rohkem ruumi ning jätab potil istudes rohkem ruumi jalgadele. See sobis perekonnale hästi, sest kõik pereliikmed on suureks kasvanud. Uue WC-poti juures on eriline pluss siiski loputusserva puudumine, mis hõlbustab ja kiirendab märgatavalt puhastamist.

Eriline täiendus külaliste WC-s

Uue sanitaarkeraamika valimisel otsustas perekond uue puristliku, valge ja kroomi kombinatsiooniga loputusplaadi kasuks. Klassikalise disaini taga peitub praktiline lisafunktsioon; Lõhnaeemaldus, mis ehitatakse varjatud loputuskasti ning see tagab väikeses ruumis meeldiva õhu. See on eriti kasulik siis, kui akent ei ole. Ebameeldiv lõhn imetakse ära otse WC-potist ja neutraliseeritakse keraamilise kärgfiltri abil. Loputusplaat kahekordistab uudsuse ja värskusega kaasnevat imestust väikeses vannitoas ning vaimustab kindlasti paljusid külalisi.

Sigma50 loputusplaat koos integreeritud DuoFreshi lõhnaärastusega
Renova Compacti valamu koos sobiva aluskapi ja integreeritud käterätihoidikuga

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas