Värvivärskendus vannitoas

Pärast metsikuid 70- ja 80ndaid naasis valge domineeriva värvina vannituppa. Valge sümboliseerib puhtust ja on sellest peale olnud pikalt paljudes vannitubades esindatud klassikalise värvina nii keraamilistel plaatidel, seintel kui ka sanitaarkeraamikal. Kuid ajad, kus terve vannituba valgena säras, on pigem möödas. Nüüd on vannituba muutunud hubasemaks. Seda aitavad muu hulgas saavutada teatavad värvitoonid.

Maja- või korteriomanike jaoks on vannitoa sisutuse ja välimuse pikk kasutusiga oluline, sest enamikku vannitubasid kasutatakse 20 kuni 30 aastat ning selle aja jooksul tehakse ehk üks kord remonti, kui sedagi. See on peamine põhjus, miks valge värv pole täielikult kadunud. Enamik sanitaarkeraamikat on ju endiselt valge. Selle taga on selge loogika: seda on hea teiste värvidega kombineerida ja see värv ei tüüta nii kiiresti ära.

Värske ja hele ruumikliima

Pastelltoonidega värvipaletid

Vannitoaseintel võib nüüdsel ajal näha tihti selliseid varjundeid nagu beež, helehall või puudrivärv. Neutraalsed värvid on moodsad ja ajatult kaunid. Lisaks mõjub valge valamu ja WC-pott nende taustal eriti elegantselt.

Meie nõuanne: sanitaartehnika ja vannitoakeraamika juures tuleks eelistada klassikalisi vorme ja värve ning seintel kasutada pigem tagasihoidlikke ja sooje värve. Ning alati kehtib põhimõte: vähem on rohkem. Liiga palju värvitoone pole hea korraga kasutada. Enamasti pole see mitte ainult inetu, vaid tekitab ka rusuva ja korratu mulje.

Dekoratsioonide ja aksessuaaride juures võib aga küll rõõmsamaid ja trendikamaid värve kasutada, sest neid on palju lihtsam ja odavam välja vahetada.

Värvid, mis ei tüüta ära

Pastelltoonide ülevaade
  • Liivatoonid loovad sooja tunde. Liiva- ja ihukarva toonid mõjuvad tasakaalustavalt nii silmale kui ka vaimule. Need loovad rahu ja harmooniat.
  • Hallid toonid : halli varjundid on mitmekesised. Pruunika alatooniga hall mõjub soojalt, sinaka tooniga külmalt. Punased, kollased või türkiissinised aksessuaarid harmoneeruvad halli vannitoaga hästi.
  • Pastellvärvid : helesinine, rosé, münt ja muud sarnased värvid loovad ruumis kergus- ja heaolutunde. Pastellvärvide juures on hea see, et need mõjuvad valge kõrval alati kaunilt ja sõbralikult.

Vannitoa tooted

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas