Geberiti uudisedInnovationen 2022

Uued perspektiividKogu vannitoale

Sanitaartehnika, disaini ja uuenduslike funktsioonidega seotud pädevuste ühendamine avab uued teed vannitubade planeerimises, kujundamises ja paigaldamises. Tundke rõõmu Geberiti tootevaliku atraktiivsetest laiendustest ja täiendustest nii seina ees kui taga.

Tooteuudised

Kompromissitu elegantsGeberit Olona

Dušialus Geberit Olona

Dušialus Geberit Olona paistab silma nii esteetiliste kui ka funktsionaalsete eeliste poolest. See ilmneb näiteks „ülestõstetud“ äravoolu minimalistlikus disainis. Dušialuse Geberit Olona äravoolukaant ümbritseb kitsas kroomrõngas. See on väike peen aktsent, mis laseb ümaral kattel näiliselt hõljuda.

Geberit Olona harmoneerub igat liiki põranda- ja seinakatetega, olgu need keraamilised plaadid, mosaiik, kivi või puit. Selline mitmekülgsus on seotud ühtlase mattvalge lihtsa disainiga.

Avastage Geberiti dušialus Olona

Sale elegantsGeberit Tawa

Geberit Tawa vann

Uus Geberit Tawa on eriklassi akrüülvann. See paistab silma oma äärmiselt saleda, ainult 1,5 cm laiuse serva ja elegantse disaini poolest. Uus vann Tawa ühendab kujunduses orgaanilised ja geomeetrilised vormid. Kahekesi või üksi – erinevates suurtustes kuni 190 x 90 cm SlimRim-vann pakub duo-variandis rohkelt ruumi. Paigaldamine on Geberiti monteerimisjalgade komplektiga eriti lihtne. Geberit Tawa on kauplustes sadaval alates 1. aprillist 2021.

Avastage Geberit Tawa vann

Uus mööbli pealispindGeberit VariForm

Geberit VariFormi valamu aluskapp, tamm

Geberit VariFormi mööblivalikut täiendab värvivariant tamm. Uus pealispind annab valamualale sooja iseloomu ja pakub sobiva VariFormi pinnapealse valamuga harmoonilist kombinatsiooni kerges disainikeeles.

Valamu aluskappide sortiment on nüüd saadaval neljas pealispinna variandis: tamm, valge, laava matt ja pähklipuu hickory.

Avastage Geberit VariForm

Ajakohane välimus uue värvikontseptsioonigaGeberit Monolith

Geberiti sanitaarmoodul Monolith, laava

Geberit Monolithi ja Monolith Plusi pealispinnakatte uued trendikad värvitoonid laiendavad vannitoa disainivõimalusi.

Tulevikus on klaaspaneel saadaval kahes uues värvis. Lisanduvad ka kaks uut kivikeraamika välimusega katet. Küljekate on nüüd saadaval ka mustkroomina, mida saab kombineerida värvipaleti tumedate variantidega.

Avastage uued Monolithi värvitoonid

Kõik kontrolli allPissuaaripotid Geberit Narva ja Geberit Renova Trigonal

Geberit Renova Trigonali pissuaaripott

Lihtne paigaldus ja hooldus, töökindlus ja säästlikkus, vandalismivastane kaitse – ja see kõik pakituna atraktiivsesse disaini: pissuaaridele esitatavad nõuded on mitmekesised ja hoolimata ülesande keerukusest on soovitatav valida süsteem, mille komponendid on hoolikalt omavahel häälestatud. Geberit Narva ja Geberit Renova Trigonal vastavad kõikidele nendele nõuetele.

Geberit Narval on tehnilised omadused, mis on laenatud tipptoodetelt Preda ja Selva. Pihustuspea asub lihtsa, ergonoomilise kujuga pissuaaripoti ülaosas ja on täpselt selle sisegeomeetriaga kohandatud. Geberit Renova Trigonal täiendab pissuaaripottide valikut loputusservaga mudelina alumises hinnaklassis. Mõlemad variandid on saadaval veeühendusega ülalt või tagant.

Soovi korral on neid saadaval ka Geberit KeraTect®-i glasuuriga peaaegu poorideta ja äärmiselt sileda pealispinnaga, mida saab lihtsalt ja tõhusalt puhtana hoida.

Avastage Geberiti pissuaaripotid

Alati õige seguUus termostaatsegisti Geberiti segistisüsteemidele

Geberiti termostaatsegisti tagab suurema ohutuse

Disain ja funktsioon – kuidas neid kahte kriteeriumi ideaalselt üksteisega ühendada, seda näitab Geberiti segistisüsteem. Uus termostaatsegisti kaitseb usaldusväärselt põletuste eest ja tagab veetemperatuuri täpse reguleerimise. See asub eraldi funktsiooniplokis, mis on tehnikutele igal ajal vaevata juurdepääsetav. Nii ei pea temperatuuri kohandamiseks või termiliseks desinfitseerimiseks kavandama ajamahukaid töid. Uus funktsioon on olemas kahes variandis: vooluvõrgu ühendusega või akutoitega. Sellega saab varustada kõiki Piave ja Brenta tüüpi valamusegisteid.

Lisateave Geberiti valamusegistite kohta

Kleebi, klõpsa, keeraGeberiti jalgade komplekt dušialustele

Klõpskinnitusega jalgadega komplekt

Uus, tööriistadeta monteeritav jalgade komplekt lihtsustab oluliselt dušialuste paigaldust. Geberiti dušialused Olona, Sestra ja Melua on selle abil kiiresti ja veatult vastavalt ehitusobjekti olukorrale paika asetatavad.

Kompaktne jõudPressimisseade Geberit Compact CP700G

Pressimisseade Compact CP700G

Väike, käepärane, kerge ja siiski tõeline jõupakett suurte Geberit Mapressi mõõtmete d76,1 kuni d108 pressimiseks ühilduvusega [4] rangemate nõuete korral. Kindlalt fikseeritud rõhk 700 bar tagab laitmatu pressimise. Täiendava press-silindriga [2] saab pressida ka mõõtmeid d12 kuni 66,7.

Edasiminek seisaku asemelGeberiti hügieeniloputus integreerituna varjatud loputuskasti

Duofix hügieeniline loputus

Ideaalne lahendus, kui hügieeniline loputus on kavandatud kohta, kus ka WC-pott on vajalik: kaks funktsiooni on siin ruumisäästlikult ühe sammuga paigaldatud.

Joogivee hügieen Geberitiga
Geberiti varjatud loputuskasti ülevaade