Geberit GISLihtne pistiksüsteem

Tööriistavaba ja mitmekülgne

Geberit GIS eelvalmistatud süsteemisein

Geberit GIS-i tugisüsteem, paigalduselemendid ja süsteemipaneelid moodustavad mõne sammuga terviklikud sanitaarseinad kuni plaaditava pinnani välja. Tänu tugisüsteemi tööriistavabale ühendustehnoloogiale saab kogu monteerimisega hakkama üks inimene. Ehitustolerantsid saab Geberit GISi abil lihtsalt kompenseerida.

Geberit GIS esiseinaelement seinapealsele WC-potile

Vannitubade planeerimisel ja ehitamisel ootavad kliendid oma ruumide planeerimisel vabadust, ehitamisel kiiret tööd ja kulutõhusaid lahendusi. Geberit GIS paigaldussüsteemide täiuslikult koordineeritud komponentide abil saate luua kohandatud ja ökonoomseid lahendusi kõikide ehitusprojektide jaoks – vannitoa remondist kuni sanitaarruumideni uutes hoonetes nii kuiv- kui ka massiivehituses.

Geberit GIS paigalduselemendid kõigi sanitaarseadmete jaoks

Geberit GIS valamusegistitele
Geberit GIS pissuaaridele
Geberit GIS duššidele

Geberit GIS tootevalik sisaldab elemente seinapealsete WC-pottide ja Geberit AquaCleani duššide-WC-de jaoks ning Geberit DuoFreshi lõhnaärastuse ühendamiseks. Selleks on Geberit GIS elemendid seinaäravooluga seinasegistitele ja duššidele. Saadaval on ka Geberit GIS elemendid valamutele, pissuaaridele ja bideedele ning paigaldusplaadid käetugedele takistusvabades vannitubades.

Sanitaarpaigaldiste lihtne eelvalmistamine

Geberit GIS valmissüsteemisein

Geberit GIS paigaldussüsteem arendati välja eelvalmistamiseks, mis muudab seega paigaldamise sanitaarruumides kiireks, lihtsaks ja ökonoomseks. Selle eripära: kontrollitud tulekaitse ja heliisolatsioon on sisse ehitatud – kogu süsteem on seega juba akustiliselt lahutatud.

Geberit GISi saab kasutada nii uutes hoonetes kui ka renoveeritavates ehitustes.

  • Ideaalne eelvalmistamiseks
  • Paindlik iga ehitusolukorra jaoks
  • Uutele ehitistele, moderniseerimiseks ja renoveerimiseks
  • Individuaalne ruumikujundus: osakõrgus, täiskõrgus, saarlahendused
  • Ökonoomne tänu madalatele paigalduskuludele ja lihtsale hoiustamisele