Ruumisäästlikud lahendusedteie vannitoale

Vannitoas pole kunagi ruumi ülearu

Siiski pole paljud vannitoad nii suured, kui sooviksime. Geberit pakub ruumisäästvat, kasulike funktsioonidega sanitaarkeraamikat ja vannitoamööblit, mis kasutavad olemasoleva ruumi optimaalselt ära ja aitavad korda hoida.

Geberit Acanto

Sellel leheküljel keskendutakse väikestele vannitubadele mõeldud toodetele:

  • kohandatud valamulahendused väikestele või ebasoodsa kujuga ruumidele.
  • Väikese väljaulatuvusega vannitoamööbel ja siiski rikkalikult ruumi kosmeetikatoodetele või vannitekstiilidele.
  • Saledad peegelkapid annavad valgust ja täiendavat hoiuruumi.
  • Lühendatud väljaulatuvusega WC-potid võimaldavad liikumisvabadust kitsastes vannitubades.

Igale ruumile õige valamu

Kui kasutada on vähe ruumi, peab valamu optimaalselt põhiplaani sobima. Geberit pakub selleks mitmekesiseid tooteid – erinevaid vannitoaseeriaid koos erinevate valamutega. Vähendatud paigaldussügavusega saledad valamud, eriti väikesed mudelid, millel on külgmised hoiukohad ja nurgalahendused väikestele ruumidele.

Kohandatud valamulahendused väikestele või ebasoodsa kujuga ruumidele

Täpselt kohandatud, rohke hoiuruumiga vannitoamööbel

Teile on oluline, et oleks ruumi kõige jaoks, mida soovite säilitada, ilma et peaks tegema kompromisse maitses ja kujunduses? Geberiti vannitoamööbli mitmekesise disaini- ja seeriavalikuga ei ole see probleem, sest ka kitsaste valamute ja erinevate valamukujude jaoks on olemas täpselt sobivad ruumikad aluskapid. Nii teevad väikesed vannitoad, külaliste vannitoad ja keerukate põhiplaanidega ruumid läbi imelise muutumise.

Peeglid lasevad ruumil visuaalselt suuremana paista

Peeglid lasevad ruumil visuaalselt suuremana paista

Peeglid ja peegelkapid on sobivas suuruses saadaval paljude valamute ja kätepesuvalamute juurde ning pakuvad seega ideaalseid lahendusi igale väikesele vannitoale. Need tagavad valamualas hea valgustuse ja loovad meeldiva atmosfääri ka väikestes ruumides. Lisaks saab osavalt paigutatud peeglitega lasta ruumi optiliselt suuremana paista. Ja ei tasu unustada: peegelkapid pakuvad täiendavat hoiuruumi.

Väikese väljaulatuvusega WC-potidRuumi saab kokku hoida ka tualetis

Geberit Acanto seeria

Selleks on saadaval väiksema väljaulatuvusega WC-potid. Need on tavaliste WC-pottidega võrreldes mõne sentimeetri võrra lühemad. Seinale paigaldatud WC-lahendused lasevad vannitoal lisaks paista õhulisema ja suurejoonelisemana.

Geberiti erinevad vannitoaseeriad pakuvad kompaktseid WC-poti mudeleid.

Lugege lisaks meieWC-lahenduste kohta

Kõik Geberiti vannitoaseeriadülevaatlikult

Ruumisäästlikud loputustehnoloogia lahendused

Geberit Monolith

Geberit Monolithi sanitaarmoodul WC-potile on väga populaarne. Kogu sanitaartehnika, näiteks loputuspaak, kahesüsteemne loputus ja sifoon asuvad selles elegantses ja saledas moodulis. Ruumisäästlik lahendus sobib nii uutele ehitistele kui ka renoveerimisel ja ei nõua tavaliselt mingeid konstruktsioonilisi kohandusi.

Geberit Monolith