Väikese vannitoa kujundamine
Arvamused selle kohta, kui suur võib väike vannituba olla, erinevad. Sõltuvalt piirkonnast ja ehitusstandarditest võib 4 ruutmeetrit üldiselt pidada väikeseks vannitoaks. Siin saab probleemideta kujundada kaasaegse minivannitoa koos kõigi oluliste komponentidega. See hõlmab tualetti, pesemiskohta, dušši või vanni.
Ilus disain on võimalik ka 4 m² puhul
Kui see töötab suures mahus, töötab see ka väikeses skaalas. Kvaliteetsed materjalid ja värvid plaatidele ja seintele täidavad oma funktsiooni ka väikese vannitoa kujundamisel.
Valides värvi väikese, vaid 4 ruutmeetri suuruse ruumi jaoks, annavad erksad värvid värskuse tunde, tumedad aga hubasemad.
Minimalistlik stiil on soovitatav kõigile, kes soovivad oma 4 m² suurusest vannitoast maksimumi võtta – see toob kaasa puhtuse, muudab koristamise lihtsamaks ja tagab ka meelerahu.
Väljakutsed väikese 4 m² vannitoa kujundamisel
Väikese vannitoa kujundamisel on esmatähtis piiratud ruumi optimaalne kasutamine. Kui vannitoa uks avaneb näiteks sissepoole, läheb kaotsi täiendavalt kasulikku ruumi.
WC, pesuruumi ja duši paigutus on seega kriitiline. Need tuleks korraldada nii, et nende üle oleks lihtne läbi rääkida. Ruumi lisamiseks on alternatiiviks lükanduks. Kui väikese vannitoa põrandaplaan on ristkülikukujuline, tuleks vann paigutada ruumi otsa.
See Geberiti mööbel sobib 4 m² suurusesse vannituppa
Olgu see spetsiaalselt pesukoha, duši, WC või kogu vannitoa jaoks, Geberit vannitoamööbel sobib ka siis, kui ruumi on vähe. Kui asjad lähevad väga kitsaks, on vaja ideid, mis loovad vannitoas rohkem ruumi.
Eelkõige soovitame heita pilku vannitoaseeriate Geberit Selnova ja Smyle kompaktsetele tualettruumidele, täielikule vannitoasarjale iCon ning populaarsele funktsionaalsele disainile Geberit ONE.