Kuhu panna kogu kraam?

Kuhu panna hambahari? Kuidas luua korda vannitoas ja kuidas hoida igapäevaseks kasutamiseks vajalikud asjad kõige paremini käepärast? Olulised küsimused, millega meie tootearendajad tegelevad. Tegime praktilise testi. Kaks blogijat näitavad, kuhu nad vannitoas olulised tarbed, nagu hooldustooted, hambaharja jms, ideaalsel juhul paigutavad. Ja nimelt nii, et olemasolevast ruumist piisab kogu perekonna jaoks ja vannitoamööblis valitseb kord ka mitme inimesega majapidamises.

Geberit Optioni peegelkapid

See peab olema praktiline

Korraekspert Denise Colquhoun oma blogiga Fräulein Ordnung näitab meile, kuhu ta asetaks kõige olulisemad asjad vannitoas. Tema põhimõte: See peaks olema praktiliselt paigutatud, aga ka superhea välja nägema. Niisiis läheb kõik sinna, kus see on esteetiliselt hästi peegelkappi ja vannitoamööblisse ära paigutatud. Nii on Teie perekonnal kõik käepärast.

Ilutoodete väljapanek

Ilublogija Steffi Hidberile on asi selge: See ei pea olema ainult praktiline, vaid peab ka hästi mõjuma. Nii on näiteks dušigeelid väga praktilised, aga mitte dekoratiivsed. Need lähevad kappi, vatitupsud näevad aga topsis šikid välja ja need pannakse välja. Tema armastab niisiis pigem dekoratiivset.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas