Rohkem mugavustvannitoas

Geberit Monolith

Tooted, mis toovad vannituppa mugavust ja hügieeni – kõigile, kes soovivad endale lubada ekstra värskust, heaolutunnet ja puhtust.

Tunne end värskena, puhtana ja hästi – igal ajal. See on iga inimese põhivajadus. Hea kehahügieen tugevdab eneseusaldust ja mõjub positiivselt meie keskkonnale. Vajadus mugavuse järele ulatub veelgi kaugemale ja puudutab kogu sensoorset elamust vannitoas – olgu see siis haistmine, nägemine, puudutamine või kuulmine. Just kuulmistaju või akustiline taju on vannitoas keskse tähtsusega, väljendudes vajaduses rahu ja eemaloleku järele hektilisest igapäevaelust. Seetõttu töötame välja lahendusi, mis pakuvad Teile lisamugavust.

Better bathrooms, better lives

Kasulik teave ja nutikad funktsioonid rohkema mugavuse jaoks

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas