Rohkem puhtustvannitoas

Geberit Cleanline

Nutikad tooted, mis jäävad praktiliselt mustusevabaks ja mida on lihtne puhastada – neile, kes soovivad võimalikult vähe koristada.

Ideaalis peaks vannituba alati välja nägema selline, nagu oleks seda just koristatud. Kuid kellele see koristamine ikka tegelikult meeldib? Suurem osa inimesi ei soovi kulutada oma väärtuslikku aega WC, valamu või dušinurga puhastamisele. Samuti ei soovi nad näha vaeva raskesti ligipääsetavate nurkade, keerukate pindade ja ebamugavalt paigutatud käepidemete puhastamisega. Mitte kellelegi ei meeldi äravoolust juukseid eemaldada ja WC-potti WC-harjaga puhastada. Isegi sõrmejäljed läikivatel pindadel on tüütud ja raskesti eemaldatavad. Seepärast töötamegi välja lahendusi, mis hoiavad ära mustuse kogunemise ja minimeerivad puhastusvajadust.

Better bathrooms, better lives

Kasulik teave ja nutikad funktsioonid rohkema puhtuse jaoks

Vannitoa tooted

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas