ROHKEM TAKISTUSTETA LAHENDUSIvannitoas

Geberit walldrain

Kerge ligipääsuga ja astmeteta vannitoad – neile, kes soovivad universaalset disaini olenemata vanusest või erivajadusest.

Ligipääsu lihtsus inimeste kodudes, eriti vannitoas, on väga oluline põhimõte, mida tuleb planeerimisel arvesse võtta. Igale vanusele sobivate ruumide loomine on kasulik igaühele – alates lastest kuni puudega inimesteni. Tulevikule orienteeritud ligipääsufunktsioonidega vannitoadisain võib olla suureks abiks, et end pikemas perspektiivis hästi tunda. Seetõttu on olenemata vanusest mõistlik seda teemat vannitoa kujundamisel ja planeerimisel käsitleda, pidades seda silmas kogu protsessi vältel. Uude vannituppa investeerimine peaks hõlmama pikaajalisi kaalutlusi. Seetõttu töötame välja lahendusi, mis muudavad igapäevaelu pikemas perspektiivis lihtsamaks, nii et saate nautida piiramatut liikuvust.

Better bathrooms, better lives

KASULIK TEAVE JA NUTIKAD FUNKTSIOONID TAKISTUSTEVABASSE RUUMI

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas