Külmetamine vannitoas on minevik

Külmetav naine duši all

Meeldiv soojus hommikuses vannitoas loob hea alguse terve päeva õnnestumiseks.

Hommikul on külma eriti raske taluda. Unesegasena on liiga jahe ruum või külmad põrandaplaadid eriti ebameeldiv kogemus. See kehtib eelkõige vannitoa kohta, sest just sinna pärast ärkamist suundutakse.

Selleks et päeva heatujuliselt alustada, tuleks vannitoas mõningaid punkte silmas pidada.

See annab soojust

Uuringud on näidanud, et vannitoa temperatuur peaks olema vähemalt 23 kraadi, et pärast dušši või vanni saaks end ilma külma tundmata kuivatada. Tänu eri soojusallikate olemasolule on seda miinimumtemperatuuri soovitust lihtne järgida. Tänapäeval saab põrandakütte, radiaatori või WC-poti soojenduse käivitada nupuvajutusega. Vaid mõne sekundiga muutub kõik meeldivalt soojaks.

Kui teile meeldib pehme jalgealune, võib lisaks panna valamu ette põrandale vannitoavaiba. See loob hubasust ning võib anda vannitoa ilmele viimase lihvi.

Muu hulgas: kas teadsite, et ka peegelkappidel on soojendusfunktsioon? See ei ole siiski mõeldud sooja andmiseks, vaid kaitseb peeglit uduseks tõmbumise eest, et saaksite pärast kuuma duši võtmist peeglist selget pilti näha.

Nõuanne: sobivad aksessuaarid, näiteks soojades värvitoonides käterätikud või taimed muudavad vannitoa veel hubasemaks. Visuaalsete elementide täiendamine meeldiva ruumilõhnastajaga on meeldivalt sooja vannitoaatmosfääri loomisel nagu täpp i peal.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas