Tabuteema – tualetiskäik

Enne vesiloputusega tualeti leiutamist 18. sajandil tehti häda peaaegu kõikjal väljaspool maja – täiesti muretult ja häbitundeta. Alles 20. sajandil hakkas levima WC-de ehitamine kodudesse. Enne seda oli privaatne tualetiskäik reserveeritud ainult väikesele eliidile. Mida privaatsemaks muutus tualetiskäik, seda diskreetsemalt hakati ümber käima suurema hädaga. Asi on läinud koguni nii kaugele, et tänapäeval häbeneb mõni inimene poes WC-paberit kassalindile panna või kaenla all koju viia.

Naine vannitoas

Kodus on kõige parem

Väljaspool kodu on inimestel hirm, et keegi võib märgata tualetti jäänud jälgi või ebameeldivat lõhna. Nii piineldakse tööl tihti kuni õhtuni, et asjal saaks ikka oma kodus käia. See kattub Forsa representatiivse uuringu tulemustega, 69% küsitletutest väitis, et käivad suurel hädal kõige parema meelega oma kodus.* Siin on väga oluline tuttav keskkond. Austraalia psühholoogiaprofessori Nick Haslami sõnul mõjutab kõik, mida me tunneme ja mõtleme, otseselt meie keha ja seega ka tualetis käimist. Kuna kodus tunneme end kaitstuna ja hästi, vabaneb soolestik pinge alt. See tekitab vajaduse tualetti minna.

Tualeti terviseks!

Kas olete oma tualetti mõnikord lähemalt vaadanud? Ilmselt mitte. Kahju tegelikult. Nii võimas leiutis on teeninud palju rohkem tähelepanu. Lõppude lõpuks on tualett meie igapäevane kaaslane ja mõjutab otseselt meie heaolu. Tänapäeval on tavalistele tualetimudelitele lisaks kaintegreeritud dušifunktsiooni ja lõhnaeemaldusega mudeleid.. See võimaldab siseneda pärast tualetiskäiku uude puhtuse ja heaolu dimensiooni.

* Geberiti tellimusel sakslaste tualetis käimise kohta läbi viidud Forsa uuringu tulemus.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas