Vannituba varem ja nüüd

Kas duši all käimine on teie jaoks nagu väike puhkus? Hetk, mis kuulub ainult teile, hellitus kehale ja meelele.

Aeg iseendaga. Kus seda tänapäeval ikka on? Õige, vannitoas, duši all. Kui soe vesi aeglaselt pulbitsedes nahal voolab ning õrn veejuga, mis pead masseerib, hinge tõmmata laseb Pärast seda pole inimene mitte ainult puhas, vaid ka lõõgastunud. Lühidalt öeldes tunneb ta end hästi. Kuid vesi pole alati puhtuse ja heaolu sünonüüm olnud. 17. sajandil ja 18. sajandi alguses oli veega pesemine tabu, sest niipea, kui see märg ja külm aine nahale sattus, sai sellest kohe haiguste tekitaja ja kandja.

Laps ujub pesemisvannis
Geberit Citterio

Tõeline mugavus

Dušiga vannituba on tänapäeval ju standard, eks? Jah, õige, paljudes maailma nurkades see nii on. Kuid veel 19. sajandi keskel käidi kehahügieeni toiminguid tegemas avalikus pesemiskohas ning meie vanavanemad mäletavad veel, kuidas laupäeva õhtul terve pere kokku kogunes ja siis järjekorras köökinurka paigaldatud pesuvannis käis, Alles 20. sajandi keskel sai vannitoast eraldi ruum elukeskkonnas, 50ndatel oli vannitoa väljanägemine kõrvalise tähendusega, esiplaanil oli igapäevase pesu funktsioon. Vannitoad olid väikesed ning oluline oli privaatruumi säilitamine. Alles 2000ndatel sai vannitoast uue kehatunnetuse tuultes avatud, tihti suurejooneline ruum, kus ei olnud piimklaasist dušikabiine ja vaheseinu.

Tervislik on see, mis teeb head

Tänapäeval, kehakultuuri ajastul veedame üha enam aega vannitoas ja oleme välja töötanud isiklikud heaolurituaalid. Ühe tarbijauuringute ühingu tehtud uuringu järgi pidas 41% vastanutest vannituba oluliseks pingetest vabanemise kohaks. 70% jaoks on lõõgastumine oluline. Heaoludušš, lõhnaprogrammid ja spetsiaalsed valgusefektid, samuti heli- ja meelelahutustehnika on esirinnas. Uuringust tuli välja seegi, et umbes 70% üle 55-aastastest leidis, et keha eest hoolitsemine on oluline eeldus nooruslikkuse säilitamisel.

Silmadega duši all

Kõik, kes tahavad luua vannitoas ideaalse heaolukoha, peaksid meeles pidama, et selle juures on olulised disain, materjalid, ruumi struktuur ja mööbel ning meeleolukas valgustus. Kvaliteetne varustus koos individuaalsete hooldusrituaalidega loovad ideaalse heaolukeskkonna ja koha, kus lõõgastudes tekivad loomingulised ideed.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas