Kuhu lõhnad ei sobi

Halb õhk vannitoas? See ei pea tingimata olema

Õhtusöök. Kannatamatult oodates istub perekond, noad ja kahvlid käes, toidulaua ääres. Kindlasti on ema jälle suurepäraselt küpsetanud. Küsimus on ainult: Mida? Sest ta on ennetavalt aktiveerinud õhupuhasti ja sulgenud köögiukse. Selleks et köögilõhnad ei leviks tervesse korterisse, nagu ta armastab öelda.

Täiesti sarnane olukord on vannitoas. Samal ajal kui ruum on enamasti värske ja puhas, võivad selles levida üpris ebameeldivad lõhnad, mis jäävad mõneks ajaks ka püsima. Juba mõnda aega on seetõttu olemas vannitoa lõhnafiltrid, mis töötavad nagu õhupuhasti. Oma tööd teevad nad aga õnneks palju vaiksemalt. Köögiauru väljaimemise asemel eemaldavad nad ebameeldivad WC-lõhnad. Ja nimelt seal, kus nad tekivad – WC-potis. Seetõttu saab vannituba oma meeldiva värskuse tagasi.

Väike nõuanne ääremärkusena: lõhnaeemalduse jõudluse saavutamiseks tuleks filtrit regulaarselt vahetada – nii köögis kui ka vannitoas.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas